Asenhajmer 2021 Elbląg Hale Stalowe

menu

Lindab
Astronet
certyfikaty
Asenhajmer - lokalny partner
galeriaLindabLindabLindabLindab
download

nowości
asenhajmer nowości
Parkingi wielopoziomowe


asenhajmer nowości
Astron Budynki z naturalnym doświetleniem - przemysł


Astron - certyfikaty


Współpracując z firmą Commercial Intertech GmbH Astron Building Systems współpracujesz z europejskim liderem w dziedzinie konstrukcji stalowych, który ma za sobą ponad trzydzieści lat doświadczeń we współpracy z klientami w całej Europie, Azji Wschodniej i innych rejonach świata, dla wszelkich zastosowań (zakłady produkcyjne, fabryki, magazyny, salony wystawowe, pracownie, punkty sprzedaży detalicznej, supermarkety, zamknięte korty tenisowe, ośrodki sportowe, hangary, biurowce, budynki wielofunkcyjne).

Firma ma swoją siedzibę w Luksemburgu, w samym sercu Europy, a z powierzchnią produkcyjną wynoszącą 24000m2 jest jednym z najbardziej nowoczesnych przedsiębiorstw w tej dziedzinie. Wykorzystuje nowoczesne roboty i maszyny sterowane numerycznie za pomocą komputerów. Od września 1995r. ASTRON ma dodatkowy zakład produkcyjny w Prerov, w Republice Czeskiej.

Wydajność firmy ASTRON wynosi 60 budynków średniej wielkości tygodniowo. Dzięki wykorzystaniu dobrze zorganizowanej logistyki produkcji możliwe jest spełnienie jednego z podstawowych wymagań naszych klientów, a mianowicie dotrzymywanie ściśle ustalonych terminów dostaw.

 Katalog certyfikaty 1 (.pdf 24Mb)
 Katalog certyfikaty 2 (.pdf 21Mb)

Astron - certyfikaty

Astron - certyfikatyAstron | dotacje | galeria | referencje | kontakt | profil firmy | newsletter Astron