Asenhajmer 2021 Elbląg Hale Stalowe

menu

Lindab
Astronet
certyfikaty
Asenhajmer - lokalny partner
galeriaLindabLindabLindabLindab
download

nowości
asenhajmer nowości
Parkingi wielopoziomowe


asenhajmer nowości
Astron Budynki z naturalnym doświetleniem - przemysł


Astronet


Czy hala magazynowa, czy zakład wytwórczy, nowe centrum handlowe, urządzenia rekreacyjne, czy obiekty innego rodzaju - cokolwiek chcesz budować, z pomocą ASTRONET-u możesz zrealizować swój projekt tanio, nie rezygnując przy tym z jakości. ASTRONET jest systemem konstrukcyjnym opracowanym specjalnie na użytek klientów, którzy dla swojego projektu budowlanego poszukują kompleksowego rozwiązanie, umożliwiającego szybką realizację.

Astronet

SZYBKOŚĆ
Budynki ASTRONET konstruowane są ze wsparciem najnowszych systemów CAD/CAM - wszystko dostarczane jest z jednego źródła, szybko i w komplecie - przez firmę ASTRON Hallen - und Bausysteme, największego w Europie dostawcy wyspecjalizowanego w tym segmencie. Ogólnoeuropejska sieć firm będących upoważnionymi przedstawicielami ASTRONET-u wykona na miejscu fundament, oraz podbudowę, dbając jednocześnie o to, by konieczne zezwolenie budowlane udzielone zostało szybko i bez komplikacji. Poszczególne elementy montowane są przez specjalnie przeszkolonych fachowców. Rzecz jasne szybko i bez problemów. Można więc być pewnym, że obiekt w ciągu kilku tygodni będzie gotów do wprowadzenia się. Niezależne badania jakościowe, prowadzone przez zewnętrzne instytuty, jak również wewnątrzzakładowe metody zabezpieczania jakości stanowią gwarancję, że budynek ASTRONET spełnia wysokie wymogi zarówno jeśli chodzi o konstrukcję, jak i produkcję, co gwarantuje długotrwały pożytek z inwestycji budowlanej.

Astronet

NISKIE KOSZTY
Praktyczna konstrukcja, zoptymalizowane wymiary, niskie koszty produkcji, krótki czas dostawy i długa żywotność gwarantują znakomitą relacje pomiędzy ceną a wydajnością. Dowodem na to są już setki skonstruowanych budynków ASTRONET i zadowolonych klientów w całej Europie. Każdy, kto decyduje się na wymagający jedynie minimum zabiegów konserwacyjnych budynek o długiej żywotności. W razie potrzeby ewentualna rozbudowa przebiega w sposób prosty, szybki i nie nastręczający problemów.

Astronet

KOMPLET Z JEDNEJ RĘKI
Konstruowany z wysokiej jakości stali budynek ASTRONET może zostać dostarczony również z optymalnie dostosowaną izolacją cieplną (ASTROTHERM), redukującą do minimum koszty energii. Koncepcja zintegrowanych elementów wyposażenia, jak drzwi, bramy, okna, wentylacja itd. stanowi dodatkową gwarancję, że decydując się na ASTRONET, decydujesz się na bardzo praktyczne i ekonomiczne rozwiązanie. Szeroki zakres stosowania kamienia, drewna i szkła pomyślany jest w celu nadania Twojemu budynkowi inwidualnego charakteru architektonicznego. Upowazniony przedstawiciel ASTRONET-u zaproponyuje Ci kompletne rozwiązanie, od koncepcji obiektu, po całkowitą realizację - pod klucz.

Astronet

TYPY BUDYNKÓW ASTRONET
Możesz wybrac spośród czterech typów budynkó: NT, NW, NL lub ND. Każdy typ posiada własny, charakterystyczny styl i dostępny jest w różnych wymiarach oraz kolorach, wszystkie mają przestrzenne, rozświetlone wnętrza.

Paleta kolorów Astronet
Paleta kolorów Astronet

DANE TECHNICZNE
Konstrukcja główna (NT + NW)
Spawane ramy pełnościenne z S855J2G3 według normy EN10025, spawane z normą DIN 18800/DIN 4100 wyprodukowane i montowane ze pomocą śrub na placu budowy. Ochrona powierzchni przez śrutowanie powierzchni i malowanie podkładowe (pierwotne) zgodne z normą DIN 55928, część 5, 3, 11 za pomocą tlenku żelezowego.fosfatu cynku na bazie żywicy alkidowej, Grubość tej warstwy wha się między 20 i 40 mikronów. Połączenie części konstrukcynych następuje przy pomocy ocynkowanych śrub o wysokiej wytrzymałości i klasie wytrzymołości 10,9 według normy EN 20898-1.

typy hali:
Astronet
Astronet
Astronet

hale NT + NW
Astronet
Astronet

Konstrukcja drugorzędna (NT, NW, NL + ND)
Płatwie dachowe i rygle z profili Z, C lub U natomiast material wyjściowy dla płatwi i rygli jest ze stali S 350 GD zgodnie z normą EN 10147, jednak o podwyższonej granicy plastyczności rzędu 390 N/mm2

typy hali:
Astronet
Astronet
Astronet

hale NT + NW
Astronet

hale ND
Astronet

Całość oferty do pobrania poniżej.
/wielkość pliku wynosi 12mb/
astronet.pdf-pobierz plik

Astron | dotacje | galeria | referencje | kontakt | profil firmy | newsletter Astron