Asenhajmer 2021 Elbląg Hale Stalowe

galeria

Fotogaleria


download

nowości
asenhajmer nowości
Parkingi wielopoziomowe


asenhajmer nowości
Astron Budynki z naturalnym doświetleniem - przemysł


aktualności


21.02.2015 Park Przemysłowy Kokoszki - współpraca ze Spółką AsenhajmerWieloletnia współpraca z firmą EUROPEAN FINANCE & TRADE CORPORATION S.A. w styczniu 2015 zaowocowała powierzeniem Spółce "Asenhajmer" opieki nad techniczną stroną zamierzenia inwestycyjnego pt.: "Park Przemysłowy Kokoszki". Lokalizacja Parku Przemysłowego Kokoszki - Gdańsk Kokoszki.

Asenhajmer Spółka z o.o., będąc najstarszym Przedstawicielem Budowlanym ASTRON BUILDING SYSTEMS, od 25 lat oferuje kompleksowe usługi w zakresie projektowania, dostawy i montażu hal stalowych, w tym również realizację obiektów "pod klucz".

ASTRON BUILDING SYSTEMS to europejski lider i wiodący producent systemowych budynków stalowych o przeznaczeniu przemysłowym, biurowym i handlowym.

Wszystkie obiekty dla Parku Przemysłowego Kokoszki zostały zaprojektowane w systemowej technologii ASTRON, z możliwością dostosowania do potrzeb i wymogów przyszłych klientów Parku.

Głównym zadaniem Spółki Asenhajmer będzie techniczne wsparcie firmy Certus-Serwis, która z upoważnienia EFTC odpowiada za sprzedaż oraz uzgodnienia, mające na celu dostosowanie obiektów do potrzeb nabywców lub najemców.

Techniczne wsparcie firmy Asenhajmer w celu dostosowania obiektów do potrzeb klientów będzie obejmować niezbędne uzgodnienia, prace projektowe, zagadnienia realizacyjne do wykonawczych włącznie.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą projektu EFTC pt.: "Park Przemysłowy Kokoszki": http://parkprzemyslowykokoszki.pl
przejdź do spisu aktualności

Astron | dotacje | galeria | referencje | kontakt | profil firmy | newsletter Astron